Klauke - Adereindhuls - 7712V
Ons artikelnummer
1073581
Artikelnummer fabrikant
800070311
Type nummer
7712V
EAN-code
4012078066013
Nom. doorsnede
16 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
12 mm
Geïsoleerd
Nee
Kleur
Zilver
Productomschrijving
77/12VZ ADEREINDH.VERT.16MMX12
Adereindhuls vertind 16 qmm 7712vz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1073581 |
| Artikelnummer fabrikant | 800070311 |
| EAN-code | 4012078066013 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls ongeisoleerd tin |
| Type nummer | 7712V |
| Omschrijving | Adereindhuls tin 16 qmm 7712vz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 16 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 12 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| AWG-maat | 5 |
| Totale lengte | 12 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 10 x 16 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,01 per 100 st |
Artikel bevat 1 st