Klauke - Adereindhuls - 8532
Brutoprijs
308,54
per 100
Klauke - Adereindhuls - 8532
Ons artikelnummer
1129157
Artikelnummer fabrikant
800071471
Type nummer
8532
EAN-code
4012078065481
Nom. doorsnede
185 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
32 mm
Geïsoleerd
Nee
Kleur
Zilver
Productomschrijving
85/32 ADEREINDH. ZILV. 185QMM EINDHULS VERZ.
Adereindhuls verzilverd 185 qmm 8532
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1129157 |
| Artikelnummer fabrikant | 800071471 |
| EAN-code | 4012078065481 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls ongeisoleerd zilver |
| Type nummer | 8532 |
| Omschrijving | Adereindhuls zilv. 185 qmm 8532 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 185 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 32 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Verzilverd |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| AWG-maat | Overig |
| Totale lengte | 32 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,013 kg |
| Afmeting verpakking | 0,161 x 0,086 x 0,056 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 308,54 per 100 st |
Artikel bevat 1 st