Klauke - Adereindhuls - 8708
Ons artikelnummer
1028285
Artikelnummer fabrikant
800073131
Type nummer
8708
EAN-code
4012078070546
Nom. doorsnede
0.75 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Grijs
Productomschrijving
870/8 TWIN-HULS 2X0,75 GRIJS
Twin adereindhuls grijs 0,75 qmm 8708
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028285 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073131 |
| EAN-code | 4012078070546 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 8708 |
| Omschrijving | Twin adereindh. gr ,75 qmm 8708 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0.75 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 18 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5000 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,77 per 100 st |
Artikel bevat 1 st