Klauke - Adereindhuls - 87212
Ons artikelnummer
1028318
Artikelnummer fabrikant
800073172
Type nummer
87212
EAN-code
4012078070591
Nom. doorsnede
1.5 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
12 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Zwart
Productomschrijving
872/12TWIN ADEREIND. ZW 1,5QMM
Twin adereindhuls zwart 1,5 qmm 87212
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028318 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073172 |
| EAN-code | 4012078070591 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 87212 |
| Omschrijving | Twin adereindh. zw 1,5 qmm 87212 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1.5 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 12 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| Totale lengte | 20 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 12 x 25,5 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,42 per 100 st |
Artikel bevat 1 st