Klauke - Adereindhuls - 87310
Ons artikelnummer
1028324
Artikelnummer fabrikant
800073191
Type nummer
87310
EAN-code
4012078070607
Nom. doorsnede
2.5 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
10 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Blauw
Productomschrijving
873/10 TWIN-HULS 2X2,50 BLAUW TWIN-ADEREINDHULS GEISOLEERD
Twin adereindhuls blauw 2,5 qmm 87310
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028324 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073191 |
| EAN-code | 4012078070607 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 87310 |
| Omschrijving | Twin adereindh. bl 2,5 qmm 87310 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 2.5 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 10 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| Totale lengte | 18.5 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7800 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 9 x 12 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,42 per 100 st |
Artikel bevat 1 st