Klauke - Adereindhuls - 87412
Ons artikelnummer
1028327
Artikelnummer fabrikant
800073211
Type nummer
87412
EAN-code
4012078070621
Nom. doorsnede
4 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
12 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Grijs
Productomschrijving
874/12 TWIN-HULS 2X4,00 GRIJS
Twin adereindhuls grijs 4 qmm 87412
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028327 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073211 |
| EAN-code | 4012078070621 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 87412 |
| Omschrijving | Twin adereindh. gr 4 qmm 87412 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 4 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 12 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| Totale lengte | 23 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 11 x 17,5 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,96 per 100 st |
Artikel bevat 1 st