Klauke - Adereindhuls - 87514
Ons artikelnummer
1028331
Artikelnummer fabrikant
800073231
Type nummer
87514
EAN-code
4012078070638
Nom. doorsnede
6 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
14 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Geel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
875/14 TWIN-HULS 2X6,00 GEEL
Twin adereindhuls geel 6 qmm 87514
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028331 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073231 |
| EAN-code | 4012078070638 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 87514 |
| Omschrijving | Twin adereindh. gl 6 qmm 87514 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 6 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 14 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Geel |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 10 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1300 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 10 x 16 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,44 per 100 st |
Artikel bevat 1 st