Klauke - Adereindhuls - 87714
Ons artikelnummer
1203041
Artikelnummer fabrikant
800073271
Type nummer
87714
EAN-code
4012078070652
Nom. doorsnede
16 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
14 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Blauw
Productomschrijving
877/14 TWIN-HULS 2X16 BLAUW TWIN-ADEREINDHULS GEISOLEERD
Twin adereindhuls blauw 16 qmm 87714
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1203041 |
| Artikelnummer fabrikant | 800073271 |
| EAN-code | 4012078070652 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 87714 |
| Omschrijving | Twin adereindh. bl 16 qmm 87714 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 16 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 14 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 5 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 4 x 15 x 25 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 69,67 per 100 st |
Artikel bevat 1 st