Klauke - Adereindhuls - BAK9718
Ons artikelnummer
2263783
Artikelnummer fabrikant
800069251
Type nummer
BAK9718
EAN-code
4012078070737
Nom. doorsnede
1 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Productomschrijving
BAK9718 ADEREINDHULS ADEREINDHULS RD 1,00 QMM
Adereindhuls rood 1,00 qmm BAK9718
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2263783 |
| Artikelnummer fabrikant | 800069251 |
| EAN-code | 4012078070737 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | BAK9718 |
| Omschrijving | Adereindhuls rd 1,00 qmm BAK9718 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
| Totale lengte | 14 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 800 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 2 x 18 x 18 cm |
| Volle verpakking bevat | 800 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,71 per 100 st |
Artikel bevat 1 st