Klauke - Kabelmantelstripper - KL710
Ons artikelnummer
2262577
Artikelnummer fabrikant
660080131
Type nummer
KL710
EAN-code
4012078587792
Stripbereik AWG
0 - 0
Kerfdiepte instelbaar
Nee
Langssnede
Ja
Rondsnede
Nee
Spiraalsnede
Nee
Productomschrijving
KL710 STRIPPER ONTMANTELMES 8-13 MM
Ontmantelmes 8-13 mm KL710
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262577 |
| Artikelnummer fabrikant | 660080131 |
| EAN-code | 4012078587792 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelmantelstripper |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelmantelstripper standaard |
| Type nummer | KL710 |
| Omschrijving | Ontmantelmes 8-13 mm KL710 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik AWG | 0 - 0 |
| Kerfdiepte instelbaar | Nee |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Stripbereik diameter | 8 - 13 mm |
| Stripbereik doorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Verwisselbare messen | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,053 kg |
| Afmeting verpakking | 21 x 30 x 37 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st