Klauke - Kabelmantelstripper - KL720
Ons artikelnummer
2262578
Artikelnummer fabrikant
660080141
Type nummer
KL720
EAN-code
4012078587808
Stripbereik AWG
0 - 0
Kerfdiepte instelbaar
Nee
Langssnede
Nee
Rondsnede
Ja
Spiraalsnede
Nee
Productomschrijving
KL720 STRIPPER COAX MES 4,8-7,5MM
Coax mes 4,8-7,5 mm KL720
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262578 |
| Artikelnummer fabrikant | 660080141 |
| EAN-code | 4012078587808 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelmantelstripper |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelmantelstripper standaard |
| Type nummer | KL720 |
| Omschrijving | Coax mes 4,8-7,5mm KL720 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Stripbereik AWG | 0 - 0 |
| Kerfdiepte instelbaar | Nee |
| Langssnede | Nee |
| Rondsnede | Ja |
| Spiraalsnede | Nee |
| Stripbereik diameter | 4.8 - 7.5 mm |
| Stripbereik doorsnede | 0.75 - 16 mm² |
| Verwisselbare messen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 21 x 30 x 37 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st