Klauke - Kabelschaar (hand) - K100
Ons artikelnummer
1040766
Artikelnummer fabrikant
900093111
Type nummer
K100
EAN-code
4012078034326
Uitvoering/bediening
Mechanisch, tweehand
Geschikt voor max. kabeldiameter
14 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Geschikt voor fijndradige geleider
Nee
Productomschrijving
K100 14MM KABELSCHAAR
Kabelschaar 14 mm K100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040766 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093111 |
| EAN-code | 4012078034326 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar hand |
| Type nummer | K100 |
| Omschrijving | Kabelschaar 14 mm K100 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Mechanisch, tweehand |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 14 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 280 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Nee |
| Snijblok verwisselbaar | Nee |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,489 kg |
| Afmeting verpakking | 2,6 x 10 x 28 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st