Klauke - Kabelschaar (hand) - K1011
Ons artikelnummer
1040768
Artikelnummer fabrikant
900093131
Type nummer
K1011
EAN-code
4012078034333
Uitvoering/bediening
Mechanisch, tweehand
Geschikt voor max. kabeldiameter
26 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Geschikt voor fijndradige geleider
Ja
Productomschrijving
K101/1 26MM KABELSCHAAR
Kabelschaar 26 mm K1011
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040768 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093131 |
| EAN-code | 4012078034333 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar hand |
| Type nummer | K1011 |
| Omschrijving | Kabelschaar 26 mm K1011 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Mechanisch, tweehand |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 26 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 570 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Ja |
| Snijblok verwisselbaar | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,995 kg |
| Afmeting verpakking | 4 x 17,5 x 57,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 149,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st