Klauke - Kabelschaar (hand) - K1011E
Ons artikelnummer
1166470
Artikelnummer fabrikant
900093971
Type nummer
K1011E
EAN-code
4012078034340
Uitvoering/bediening
Overig
Geschikt voor max. kabeldiameter
26 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Geschikt voor fijndradige geleider
Nee
Productomschrijving
K101/1E VERVANGINGKOP TBV. K101 KABELSCHAAR
Vervangingskop K1011E
Vervangingskop tbv de Klauke K101/1, K201/1 en K105/1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166470 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093971 |
| EAN-code | 4012078034340 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar vervangingskop |
| Type nummer | K1011E |
| Omschrijving | Vervangingskop K1011E |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Overig |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 26 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 170 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Ja |
| Snijblok verwisselbaar | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,354 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13 x 17 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 90,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st