Klauke - Kabelschaar (hand) - K1051
Brutoprijs
187,65
Klauke - Kabelschaar (hand) - K1051
Ons artikelnummer
1040771
Artikelnummer fabrikant
900093231
Type nummer
K1051
EAN-code
4012078001335
Uitvoering/bediening
Mechanisch, tweehand
Geschikt voor max. kabeldiameter
26 mm
Max. kabeldoorsnede
0 mm²
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Geschikt voor fijndradige geleider
Ja
Productomschrijving
K105/1 26MM KABELSCHAAR
Kabelschaar 26 mm K1051
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040771 |
| Artikelnummer fabrikant | 900093231 |
| EAN-code | 4012078001335 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelschaar (hand) |
| Merk | Klauke |
| Serie | Kabelschaar hand |
| Type nummer | K1051 |
| Omschrijving | Kabelschaar 26 mm K1051 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Mechanisch, tweehand |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | 26 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor staaldraadomvlechting | Nee |
| Totale lengte | 520 mm |
| Snijkop verwisselbaar | Ja |
| Snijblok verwisselbaar | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 1-Component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| VDE getest | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,574 kg |
| Afmeting verpakking | 0,044 x 0,15 x 0,393 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 187,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st