Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K06D
Ons artikelnummer
1065751
Artikelnummer fabrikant
900086152
Type nummer
K06D
EAN-code
4012078027649
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Zeskant (hexagonaal)
Doorsnede
6 - 120 mm²
AWG-bereik
0 - 10
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Nee
Productomschrijving
K06D 10-120QMM PERST. DYNAMIC PERSTANG VOOR ZESKANTVERPERS.
Perstang DYNAMIC buiskabelschoenen 6 - 120 qmm K06D
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1065751 |
| Artikelnummer fabrikant | 900086152 |
| EAN-code | 4012078027649 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K06D |
| Omschrijving | Perstang B 6 - 120 qmm K06D |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Doorsnede | 6 - 120 mm² |
| AWG-bereik | 0 - 10 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Nee |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 600 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Levertermijn op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,985 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 20,3 x 65,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 351,91 per 1 st |
Artikel bevat 1 st