Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K06DC25
Ons artikelnummer
2264091
Artikelnummer fabrikant
900086154
Type nummer
K06DC25
EAN-code
4059577030565
Geschikt voor
Diverse toepassingen
Persvorm
Overig
Doorsnede
6 - 95 mm²
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Nee
Uitvoering/bediening
Mechanisch
Productomschrijving
K06DSP PERSTANG PERSTANG B 10 - 120 QMM
Perstang DYNAMIC buiskabelschoenen 6 - 95 qmm en c-klemmen 25 qmm K06DC25
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2264091 |
| Artikelnummer fabrikant | 900086154 |
| EAN-code | 4059577030565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Persgereedschap hand |
| Type nummer | K06DC25 |
| Omschrijving | Perstang 6 - 95 qmm K06DC25 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Diverse toepassingen |
| Persvorm | Overig |
| Doorsnede | 6 - 95 mm² |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Nee |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 600 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,985 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 20,3 x 65,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 372,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st