Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K16
Ons artikelnummer
1040779
Artikelnummer fabrikant
900083211
Type nummer
K16
EAN-code
4012078027847
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Ovaalpersing
Doorsnede
10 - 16 mm²
AWG-bereik
5 - 7
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Productomschrijving
K16 10 - 16QMM PERSTANG PERSTANG KABELSCHOEN
Perstang geïsoleerde plaat- en stiftkabelschoenen 10 - 16 qmm K16
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040779 |
| Artikelnummer fabrikant | 900083211 |
| EAN-code | 4012078027847 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K16 |
| Omschrijving | Perstang I 10 - 16 qmm K16 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Ovaalpersing |
| Doorsnede | 10 - 16 mm² |
| AWG-bereik | 5 - 7 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 305 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,767 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 16,5 x 44,2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 187,07 per 1 st |
Artikel bevat 1 st