Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K2
Ons artikelnummer
1040802
Artikelnummer fabrikant
900086111
Type nummer
K2
EAN-code
4012078027540
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Inkerving
Doorsnede
0.75 - 16 mm²
AWG-bereik
5 - 18
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Productomschrijving
K2 0,75- 16QMM KLEMTANG KLEMTANG VOOR KABELSCHOENEN
Perstang buiskabelschoenen 0,75 - 16 qmm K2
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040802 |
| Artikelnummer fabrikant | 900086111 |
| EAN-code | 4012078027540 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K2 |
| Omschrijving | Perstang B 0,75 - 16 qmm K2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Inkerving |
| Doorsnede | 0.75 - 16 mm² |
| AWG-bereik | 5 - 18 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 325 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,767 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 16,5 x 44,2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 155,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st