Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K48
Ons artikelnummer
1040847
Artikelnummer fabrikant
900082391
Type nummer
K48
EAN-code
4012078027984
Geschikt voor
Adereindhulzen
Persvorm
Trapezium persing
Doorsnede
0.14 - 2.5 mm²
AWG-bereik
13 - 26
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Nee
Productomschrijving
K48 0,14-2,5QMM KLEMTANG KLEMTANG VOOR DRAADBUSJES
Perstang adereindhulsen 0,14 - 2,5 qmm K48
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040847 |
| Artikelnummer fabrikant | 900082391 |
| EAN-code | 4012078027984 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K48 |
| Omschrijving | Perstang A 0,14 - 2,5 qmm K48 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Adereindhulzen |
| Persvorm | Trapezium persing |
| Doorsnede | 0.14 - 2.5 mm² |
| AWG-bereik | 13 - 26 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Nee |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 150 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,213 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 13,2 x 26,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,03 per 1 st |
Artikel bevat 1 st