Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K5
Ons artikelnummer
1040849
Artikelnummer fabrikant
900086121
Type nummer
K5
EAN-code
4012078027564
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Inkerving
Doorsnede
6 - 50 mm²
AWG-bereik
1 - 10
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Nee
Productomschrijving
K5 6- 50QMM KLEMTANG KLEMTANG VOOR KABELSCHOENEN
Perstang buiskabelschoenen 6 - 50 qmm K5
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040849 |
| Artikelnummer fabrikant | 900086121 |
| EAN-code | 4012078027564 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K5 |
| Omschrijving | Perstang B 6 - 50 qmm K5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Inkerving |
| Doorsnede | 6 - 50 mm² |
| AWG-bereik | 1 - 10 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Nee |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 600 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,503 kg |
| Afmeting verpakking | 5 x 17 x 59,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 232,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st