Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K582
Ons artikelnummer
1040852
Artikelnummer fabrikant
900084132
Type nummer
K582
EAN-code
4012078329361
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Rolpersing (crimping)
Doorsnede
0.5 - 2.5 mm²
AWG-bereik
13 - 20
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Productomschrijving
K58/2 V 0,5 - 2,5 qmm PERSTANG 900084132
Perstang ongeïsoleerde vlakstekers 0,5 - 2,5 qmm K582
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040852 |
| Artikelnummer fabrikant | 900084132 |
| EAN-code | 4012078329361 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K582 |
| Omschrijving | Perstang V 0,5 - 2,5 qmm K582 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Rolpersing (crimping) |
| Doorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| AWG-bereik | 13 - 20 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 220 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,56 kg |
| Afmeting verpakking | 3,7 x 9,3 x 22,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 411,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st