Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K80
Ons artikelnummer
1112120
Artikelnummer fabrikant
900083411
Type nummer
K80
EAN-code
4012078036610
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Ovaalpersing
Doorsnede
0.1 - 1 mm²
AWG-bereik
0 - 17
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Productomschrijving
K80 0,1 - 1 QMM PERSTANG PERSTANG VOOR KABELSCHOENEN
Perstang geïsoleerd materiaal 0,1 - 1 qmm K80
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1112120 |
| Artikelnummer fabrikant | 900083411 |
| EAN-code | 4012078036610 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K80 |
| Omschrijving | Perstang I 0,1 - 1 qmm K80 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Ovaalpersing |
| Doorsnede | 0.1 - 1 mm² |
| AWG-bereik | 0 - 17 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 195 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,43 kg |
| Afmeting verpakking | 2,6 x 10 x 28 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 250,44 per 1 st |
Artikel bevat 1 st