Klauke - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - K93
Ons artikelnummer
1040868
Artikelnummer fabrikant
900086101
Type nummer
K93
EAN-code
4012078452762
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Zeskant (hexagonaal)
Doorsnede
1.5 - 4 mm²
AWG-bereik
11 - 15
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Ja
Productomschrijving
K93 PERSTANG 1,5 - 4 QMM
Perstang voor massieve geleiders 1,5 - 4 qmm K93
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040868 |
| Artikelnummer fabrikant | 900086101 |
| EAN-code | 4012078452762 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Klauke |
| Serie | Perstang hand |
| Type nummer | K93 |
| Omschrijving | Perstang B 1,5 - 4 qmm K93 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Doorsnede | 1.5 - 4 mm² |
| AWG-bereik | 11 - 15 |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Ja |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 220 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
| Aantal meegeleverde inzetstukken | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,536 kg |
| Afmeting verpakking | 3,5 x 9,2 x 22,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 327,89 per 1 st |
Artikel bevat 1 st