Klauke - Striptang - K43/3
Ons artikelnummer
1204147
Artikelnummer fabrikant
900080102
Type nummer
K43/3
EAN-code
4012078878326
Stripbereik doorsnede
0.03 - 16 mm²
Stripbereik AWG
5 - 32
Stripbereik diameter
9 - 9 mm
Striplengte instelbaar
Ja
Kerfdiepte instelbaar
Nee
Productomschrijving
K43/3 STRIPTANG 0.03-16MM2 STRIPLENGTE TOT 17MM
Afstriptang 0,03-16 qmm K43/3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1204147 |
| Artikelnummer fabrikant | 900080102 |
| EAN-code | 4012078878326 |
| Artikelklasse (ETIM) | Striptang |
| Merk | Klauke |
| Serie | stripgereedschap |
| Type nummer | K43/3 |
| Omschrijving | Afstriptang 0,03-16 qmm K43/3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik doorsnede | 0.03 - 16 mm² |
| Stripbereik AWG | 5 - 32 |
| Stripbereik diameter | 9 - 9 mm |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| Kerfdiepte instelbaar | Nee |
| Langssnede | Nee |
| Rondsnede | Ja |
| Spiraalsnede | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | Overig |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| Lengte | 200 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Zelfinstellend | Nee |
| Gewicht | 140 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,265 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13,5 x 26,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 177,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st