Klauke - Striptang - KL060160IS
Ons artikelnummer
2262347
Artikelnummer fabrikant
660010151
Type nummer
KL060160IS
EAN-code
4012078585996
Stripbereik doorsnede
10 - 10 mm²
Stripbereik AWG
7 - 7
Stripbereik diameter
5 - 5 mm
Striplengte instelbaar
Ja
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Productomschrijving
KL060160IS STRIPTANG STRIPTANG 160 VDE
Striptang 160 mm VDE KL060160IS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262347 |
| Artikelnummer fabrikant | 660010151 |
| EAN-code | 4012078585996 |
| Artikelklasse (ETIM) | Striptang |
| Merk | Klauke |
| Serie | Striptang VDE |
| Type nummer | KL060160IS |
| Omschrijving | Striptang 160 VDE KL060160IS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik doorsnede | 10 - 10 mm² |
| Stripbereik AWG | 7 - 7 |
| Stripbereik diameter | 5 - 5 mm |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| VDE getest | Ja |
| Met aanslagbescherming | Ja |
| Lengte | 160 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Zelfinstellend | Nee |
| Gewicht | 185 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,19 kg |
| Afmeting verpakking | 24 x 1,1 x 3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st