Klauke - Striptang - KL760180
Ons artikelnummer
1178483
Artikelnummer fabrikant
660080161
Type nummer
KL760180
EAN-code
4012078587822
Stripbereik doorsnede
0.2 - 6 mm²
Stripbereik diameter
5 - 12 mm
Striplengte instelbaar
Ja
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Langssnede
Ja
Productomschrijving
KL760180 STRIPTANG 0,5- 6MM
Striptang 0,5- 6 mm KL760180
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1178483 |
| Artikelnummer fabrikant | 660080161 |
| EAN-code | 4012078587822 |
| Artikelklasse (ETIM) | Striptang |
| Merk | Klauke |
| Serie | Striptang standaard |
| Type nummer | KL760180 |
| Omschrijving | Striptang 0,5- 6 mm KL760180 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik doorsnede | 0.2 - 6 mm² |
| Stripbereik diameter | 5 - 12 mm |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| Lengte | 180 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Zelfinstellend | Nee |
| Gewicht | 130 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,13 kg |
| Afmeting verpakking | 21 x 30 x 37 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,04 per 1 st |
Artikel bevat 1 st