Klauke - Striptang - KL760180IS
Brutoprijs
72,18
Klauke - Striptang - KL760180IS
Ons artikelnummer
2262581
Artikelnummer fabrikant
660080163
Type nummer
KL760180IS
EAN-code
4012078587846
Stripbereik doorsnede
0.2 - 6 mm²
Stripbereik diameter
5 - 12 mm
Striplengte instelbaar
Ja
Kerfdiepte instelbaar
Ja
Langssnede
Ja
Productomschrijving
KL760180IS STRIPTANG STRIPTANG 1000V 0,5- 6 MM
Striptang 1000V 0,5- 6 qmm KL760180IS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262581 |
| Artikelnummer fabrikant | 660080163 |
| EAN-code | 4012078587846 |
| Artikelklasse (ETIM) | Striptang |
| Merk | Klauke |
| Serie | Striptang standaard |
| Type nummer | KL760180IS |
| Omschrijving | Striptang 1000V 0,5- 6 mm KL760180IS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stripbereik doorsnede | 0.2 - 6 mm² |
| Stripbereik diameter | 5 - 12 mm |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | Overig |
| VDE getest | Ja |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| Lengte | 215 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Zelfinstellend | Ja |
| Gewicht | 130 g |
| VDE getest | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,127 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,3 x 0,37 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st