Klauke - Vervangingsmes - KL542ES
Ons artikelnummer
2262542
Artikelnummer fabrikant
660060162
Type nummer
KL542ES
EAN-code
4012078587570
Mesvorm
Recht
Breekmessen
Nee
Geschikt voor
Universeel mes
Lengte
60 mm
Breedte
19 mm
Productomschrijving
KL542ES VERVANGINGSMES VERVANGINGSMES KL542
Vervangingsmes ten behoeve van KL542 KL542ES
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2262542 |
| Artikelnummer fabrikant | 660060162 |
| EAN-code | 4012078587570 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vervangingsmes |
| Merk | Klauke |
| Serie | Vervangingsmes standaard |
| Type nummer | KL542ES |
| Omschrijving | Vervangingsmes KL542 KL542ES |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Mesvorm | Recht |
| Breekmessen | Nee |
| Geschikt voor | Universeel mes |
| Lengte | 60 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Gekarteld snijblad | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 kg |
| Afmeting verpakking | 25,5 x 9 x 5,7 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st