Klemko - Aderdoorverbinder rond/vlak - SP 2503 FL-5
Brutoprijs
31,20
Klemko - Aderdoorverbinder rond/vlak - SP 2503 FL-5
Ons artikelnummer
1620543
Artikelnummer fabrikant
152000
Type nummer
SP 2503 FL-5
EAN-code
8716643004887
Model
Huls
Stekker-/plugafmetingen
Plat 2,8 x 0,5 mm
Nom. doorsnede
1.04 - 2.66 mm²
Isolatie
Gedeeltelijk geïsoleerd
Kleur isolatie
Blauw
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
152000 SP 2503 FL-5 (100ST) STIFTKABELSCHOEN
Klemko - SP 2503 FL5-NY - Geïsol. vlakstekerhuls 2,8x0,5mm, SuperPidg, 1,5-2,5 mm2, Nylon - verpakt per 100 PCE in BX
Geïsol. vlakstekerhuls 2,8x0,5mm, 1,5-2,5 mm2, Nylon
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1620543 |
| Artikelnummer fabrikant | 152000 |
| EAN-code | 8716643004887 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aderdoorverbinder rond/vlak |
| Merk | Klemko |
| Serie | Geïsoleerde kabelschoenen, Nylon |
| Type nummer | SP 2503 FL-5 |
| Omschrijving | Geïsol. vlakstekerhuls 2,8x0,5mm, SuperPidg, 1,5-2,5 mm2, Nylon |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Model | Huls |
| Stekker-/plugafmetingen | Plat 2,8 x 0,5 mm |
| Nom. doorsnede | 1.04 - 2.66 mm² |
| Isolatie | Gedeeltelijk geïsoleerd |
| Kleur isolatie | Blauw |
| Materiaal isolatie | Polyamide (PA) |
| Materiaal | Messing |
| Max. stroom (Imax) | 15 A |
| AWG-bereik | 14 - 16 |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Halogeenvrij | Ja |
| Min. AWG-maat | 16 |
| Max. AWG-maat | 14 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,102 kg |
| Afmeting verpakking | 0,082 x 0,082 x 0,027 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,20 per 1 st |
Artikel bevat 100 st