Klemko - Perskoppelstuk voor koperkabel - KV 70.0 DIN*
Ons artikelnummer
1285016
Artikelnummer fabrikant
350900
Type nummer
KV 70.0 DIN*
EAN-code
8716643001701
Nom. doorsnede
70 - 70 mm²
Model
DIN-uitvoering
Hulsvorm
Kort
Geschikt voor massieve geleider
Ja
Geschikt voor meerdraads geleider
Ja
Productomschrijving
350900 KERFVERBINDER 70MM2
Klemko - KV70 DIN* - Ongeisoleerde buiskabelschoen stootverbinder, 70 mm2 - verpakt per 5 PCE in BX
Kerf -Stootverbinder, 70 mm2
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1285016 |
| Artikelnummer fabrikant | 350900 |
| EAN-code | 8716643001701 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perskoppelstuk voor koperkabel |
| Merk | Klemko |
| Serie | Kerfkabelschoenen Stootverbinders |
| Type nummer | KV 70.0 DIN* |
| Omschrijving | Ongeisoleerde buiskabelschoen stootverbinder, 70 mm2 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Nom. doorsnede | 70 - 70 mm² |
| Model | DIN-uitvoering |
| Hulsvorm | Kort |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor hoge temperaturen (tot 650 °C) | Nee |
| Geschikt voor lakdraad | Nee |
| Geschikt voor ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor vlakke geleider | Nee |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Isolatie | Geen |
| Spanningsreeks | Tot 600 V |
| Verbindingswijze | Stootverbinder |
| Aantal aftakkingen | 0 |
| Voor trekvaste verbindingen | Nee |
| Oliestop/tussenstuk | Nee |
| Nom. stroom | 265 A |
| Min. AWG-maat | 00 |
| Max. AWG-maat | 00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 5 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,244 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,065 x 0,015 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,70 per 1 st |
Artikel bevat 5 st