Klemko - Speciaalgereedschap voor communicatietechniek - KTDCC-0908
Brutoprijs
221,96
Klemko - Speciaalgereedschap voor communicatietechniek - KTDCC-0908
Ons artikelnummer
3078432
Artikelnummer fabrikant
930360
Type nummer
KTDCC-0908
EAN-code
8716643032545
Geschikt voor BNC stekker
Ja
Geschikt voor Sub-D stekker
Nee
Geschikt voor F-stekker
Nee
Geschikt voor RJ-stekker
Nee
Met eindvergrendeling
Ja
Productomschrijving
930360 KLEMKO SPERKRIMPTANG VOOR COAXCONNECTOR COAXIAL: RG 174 & 179 3.25/
Klemko - KTDCC-0908 - SKT STD uitv Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F - verpakt per 1 PCE in CT
SKT STD uitv Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3078432 |
| Artikelnummer fabrikant | 930360 |
| EAN-code | 8716643032545 |
| Artikelklasse (ETIM) | Speciaalgereedschap voor communicatietechniek |
| Merk | Klemko |
| Serie | Krimptang voor Coax |
| Type nummer | KTDCC-0908 |
| Omschrijving | SKT STD uitv Coaxial: RG 174 & 179 3.25/4.52/1.69mm A/F |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Geschikt voor BNC stekker | Ja |
| Geschikt voor Sub-D stekker | Nee |
| Geschikt voor F-stekker | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met eindvergrendeling | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,438 kg |
| Afmeting verpakking | 0,27 x 0,125 x 0,035 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 221,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st