Kraus & Naimer - Besturingsschakelaar - CA10
Brutoprijs
43,43
Kraus & Naimer - Besturingsschakelaar - CA10
Ons artikelnummer
1091528
Artikelnummer fabrikant
70003124
Type nummer
CA10
EAN-code
9004257178773
Aantal polen
4
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Nom. continustroom Iu
20 A
Aantal schakelstanden
2
Met nulstand
Ja
Productomschrijving
CA10-A293-EF 0-1 4P 90GR.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1091528 |
| Artikelnummer fabrikant | 70003124 |
| EAN-code | 9004257178773 |
| Artikelklasse (ETIM) | Besturingsschakelaar |
| Merk | Kraus & Naimer |
| Serie | Besturingsschakelaar |
| Type nummer | CA10 |
| Omschrijving | Aan/Uitschak. 20A 4pol. 90° 0-1 frontinb. 4 gats IP66. |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Met nulstand | Ja |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Opbouwtoestel |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Uitvoering schakelaar | Aan-/uitschakelaar |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 kg |
| Afmeting verpakking | 55 x 55 x 105 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st