Lapp - Profibuskabel - UNITRONIC BUS COMBI 5x0,64
Ons artikelnummer
2380182
Artikelnummer fabrikant
2170225
Type nummer
UNITRONIC BUS COMBI 5x0,64
EAN-code
4044773124279
Nom. geleiderdiameter
0.64 mm
Aantal aders
5
Materiaal aderisolatie
Overig
Specificatie aderisolatie
Overig
Adercodering
Kleur
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
2170225 UNITRONIC BUS PB COMBI 7-W 1X2X0,64+3X1
Diverse buskabels voor PROFIBUS-DP, -FMS en FIP. Bijv. snelverbinding en halogeenvrij beschikbaar.
Voordelen; Toepassing; Voor vaste installatieMaximale elektromagnetische afscherming Droge of vochtige ruimtes Productnrs. 2170233, 2170333, 2170820, 2170824, 2170826 zijn allemaal UV-bestendig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2380182 |
| Artikelnummer fabrikant | 2170225 |
| EAN-code | 4044773124279 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Lapp |
| Serie | UNITRONIC BUS |
| Type nummer | UNITRONIC BUS COMBI 5x0,64 |
| Omschrijving | UNITRONIC BUS PB COMBI 7-W 1X2X0,64+3X1 - 1 MTR |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nom. geleiderdiameter | 0.64 mm |
| Aantal aders | 5 |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Violet |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 9.8 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 88.2 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 58.8 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 - 0 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| UV-bestendig | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,125 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 574,95 per 100 m |