Lapp - Profibuskabel - UNITRONIC BUS Yv L/ 1x2
Ons artikelnummer
2380181
Artikelnummer fabrikant
2170223
Type nummer
UNITRONIC BUS Yv L/ 1x2
EAN-code
4044773124521
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdiameter
0.64 mm
Nom. geleiderdoorsnede
2 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
2170223 UNITRONIC BUS PB YV 1X2X0,64
Buskabel voor PROFIBUS-DP, -FMS en FIP. Stevig, UV- en weerbestendig. Temperatuurbereik van -40°C tot +80°C
Voordelen; Kabels kunnen gebruikt worden zowel voor PROFIBUS-DP als voor PROFIBUS-FMS en FIP Robuust, UV- en weerbestendig Toepassing; PROFIBUS DP (volgens DIN 19245 en EN 50170, bijv. voor SIEMENS SIMATIC® NET, ook geschikt voor FIP - Factory Instrumentation Protocol).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2380181 |
| Artikelnummer fabrikant | 2170223 |
| EAN-code | 4044773124521 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Lapp |
| Serie | UNITRONIC BUS Yv L2/ |
| Type nummer | UNITRONIC BUS Yv L/ 1x2 |
| Omschrijving | UNITRONIC BUS PB Yv 1X2X0,64 - 1 MTR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdiameter | 0.64 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Aantal aders | 1 |
| Getwist | Per twee |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Folie en vlechtwerk |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 9.4 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 150.4 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 75.2 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Categorie | Overig |
| UV-bestendig | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,106 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 303,15 per 100 m |