Lapp - Stuurstroomkabel - OLFLEX CLASSIC 100 450/750 V 4G2,5
Brutoprijs
455,10
per 100 m
Lapp - Stuurstroomkabel - OLFLEX CLASSIC 100 450/750 V 4G2,5
Ons artikelnummer
1000155
Artikelnummer fabrikant
00100883
Type nummer
OLFLEX CLASSIC 100 450/750 V 4G2,5
EAN-code
4044773009002
Aantal aders
4
Nom. geleiderdoorsnede
2.5 mm²
Met aardgeleider
Ja
Adercodering
Kleur
Mantelkleur
Grijs
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
00100883 OLFL CL100 4G2,5 STUURSTROOMLEIDING
ÖLFLEX CLASSIC 100 - flexibele PVC kabel, kleurcode, stuurstroomkabel voor diverse toepassingen, Uo/U: 450/750 V, dus ook voor YSLY of YY
Voordelen; Hoge elektrische prestaties dankzij 4 kV testspanning Hoge flexibiliteit door korte slaglengte Toepassing; InstallatietechniekIndustriële machinesHVACEnergiecentrales In droge of vochtige ruimtes onderworpen aan gemiddelde mechanische belasting Voor vaste installatie en incidenteel buigen Geschikt voor drip loop toepassingen in windturbines
Er zijn meerdere partijen beschikbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1000155 |
| Artikelnummer fabrikant | 00100883 |
| EAN-code | 4044773009002 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Lapp |
| Serie | ÖLFLEX CLASSIC 100 450/750 V |
| Type nummer | OLFLEX CLASSIC 100 450/750 V 4G2,5 |
| Omschrijving | ÖLFLEX CLASSIC 100 450/750V 4G2,5 - 1 MTR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 4 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aardgeleider | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelkleur | Grijs |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 10.7 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 160.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 42.8 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 285 m |
| Beschikbare partijen |
49 m 39 m 85 m 112 m |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,203 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 455,10 per 100 m |