Ledvance - Basisunit voor lichtlijnsysteem - TRUSYS FLEX P 35W 840 VW CL WT DALI
Productomschrijving
4058075770799 TRUSYS® FLEX VER
Armaturen met zeer brede lichtverdeling, tot 175 lm/W. Productkenmerken: Zeer brede uitstralingshoek: 120°. Inklikoplossing met drukknoppen. Lichtopbrengst: tot 175 lm/W. Vaste armatuurbevestigingspunten. Armatuurversies verkrijgbaar met aan/uit of IoT-ready DALI-2 driver. Plaatstalen behuizing. Lensmateriaal: PMMA. Beschermingsklasse: IP40. Productvoordelen: Zeer brede lichtverdeling voor gebiedsaanstraling. Eenvoudige installatie, geen gereedschap vereist voor aansluiting. Energiebesparend en kostenefficiënt. Flexibele toepassing dankzij een reeks verschillende lumenpakketten en uitstralingshoeken. 5 jaar garantie. Toepassingsgebieden: Directe vervanging voor armaturen met fluorescentielampen. Industriehallen, magazijnen met hoge rekken, ijzerwarenwinkels. Discounters, supermarkten. Technische uitrusting: Montagerail met vaste geïntegreerde 5- en 8-polige kabel.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224226 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075770799 |
| EAN-code | 4058075770799 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basisunit voor lichtlijnsysteem |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | TRUSYS FLEX P 35W 840 VW CL WT DALI |
| Omschrijving | TruSys® FLEX VERY WIDE 35W 840 VW CL WT DALI |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Breedte | 77.7 mm |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleur behuizing | Wit |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1500 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. stroom | 160 - 160 mA |
| Hoogte/diepte | 39.4 mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5700 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 76000 h |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 35 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 175 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 - 40 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,825 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 1,53 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 240,72 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
3D / BIM object
Artikel bevat 1 st