Ledvance - Downlight/spot/schijnwerper - 4099854373282
Aanbevelingen
Productomschrijving
FL FLEX P 80W ML 840 A55X120 WAL
Schijnwerper met brede bundel, asymmetrische lichtverdeling voor diverse toepassingen. Productkenmerken: Corrosiebestendigheid C5 gebaseerd op 1.500 uur zoutneveltest. Hoog lichtrendement: tot 161 lm/W. Multi Lumen-functie: 4 vermogensstanden selecteerbaar. Daisy chaining mogelijk. Hoge overspanningsbeveiliging: tot 10 kV (L/N-PE), 6 kV (L-N). Hoge levensduur (L70/B50): tot 120.000 uur (bij 25°C). Lumenpakketten tot 70.000 lm. Extra versie met kleurtemperatuur van 2.200K beschikbaar. Productvoordelen: Corrosiebestendigheid C5: getest in omgevingen met een hoog zoutgehalte. Armatuur is servicebaar: LED driver kan worden vervangen. Flexibele toepassing dankzij een reeks verschillende lumenpakketten en uitstralingshoeken. 3 kabelinvoeren voor flexibel gebruik en eenvoudige verbinding tussen armaturen. Geïntegreerde ontluchter voor het voorkomen van condensatie in het armatuur. Energiebesparing tot 91% vergeleken met halogeenschijnwerpers. Energiebesparing tot 51% vergeleken met armaturen met conventionele ontladingslampen. Geen lichtuitstraling in de bovenste helft van het armatuur (ULOR 0%) bij een kanteling van 0°. Intelligent ontwerp van de waterafvoer om stilstaand water te voorkomen. Eenvoudige hoekverstelling door vergrendeling per 2,5°. Duidelijke hoekgraadindicatie. Sleutelgat voor installatiegemak. Toepassingsgebieden: Kustgebieden, zoals havens. Algemene verlichting buitenruimte. Parking. Geschikt voor binnen- en buitensportfaciliteiten. Architecturale verlichting. Industrie. Directe vervanging van armaturen met HID lampen. Technische uitrusting: Levering zonder kabels. Tweede kabelwartel inbegrepen. 2 rubberen inzetstukken voor 6,5 - 7,5 mm kabels inbegrepen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3399754 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854373282 |
| EAN-code | 4099854373282 |
| Artikelklasse (ETIM) | Downlight/spot/schijnwerper |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | 4099854373282 |
| Omschrijving | FLOODLIGHT FLEX ASYMMETRIC 55 X 120 80W ML 840 A55X120 WAL |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Breedte | 304 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Lengte | 479 mm |
| Hoogte/diepte | 67 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor truss montage | Ja |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Met lichtsensor | Nee |
| Nom. stroom | 358 - 358 mA |
| Max. systeemvermogen | 80 W |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 12100 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 120000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 50 °C |
| Lichtstroom | 12100 - 12100 lm |
| Lichtsterkte | 7410 cd |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 151 lm/W |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 28 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,844 kg |
| Afmeting verpakking | 0,56 x 0,34 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 418,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st