Ledvance - Draagprofiel lichtlijnsysteem - TRUSYS FLEX P RAIL 1500 5P WT
Productomschrijving
4058075781672 TRUSYS® FLEX ENE
5-polige montagerail. Productkenmerken: Doorbedraad met 5-polige kabel. Verschillende lengten beschikbaar. Elektrische aansluiting intern bij het eerste armatuur, geen externe verbindingseenheid vereist. Plaatstalen behuizing. Eindrail zonder elektrische en mechanische connectoren. TRUSYS FLEX eindrails zijn niet compatibel met TRUSYS FLEX Feed-out boxen. Productvoordelen: Eenvoudige installatie. Hoge flexibiliteit dankzij drie beschikbare lengtes (1500mm, 3000mm, 4500mm en 1500mm eindrail). Toepassingsgebieden: Industriehallen, magazijnen met hoge rekken, ijzerwarenwinkels. Technische uitrusting: Verschillende accessoires beschikbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224332 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075781672 |
| EAN-code | 4058075781672 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draagprofiel lichtlijnsysteem |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | TRUSYS FLEX P RAIL 1500 5P WT |
| Omschrijving | TruSys® FLEX ENERGY RAIL 5-POLE 1500 5P WT |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Overig |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Ja |
| Met bedrading | Ja |
| Aantal aders bedrading | 5 |
| Breedte | 70.2 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 1650 mm |
| Hoogte | 38.8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,642 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,05 x 1,68 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,00 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Montage handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Karakteristieken
Montage handleiding
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st