Ledvance - LED driver - DR EXT DALI-P -1X15-37W 220-240
Productomschrijving
4058075730632 LED DRIVER LED T UBE EXTERNAL DALI P -1X15-37W 220-240
LED DRIVER EXTERNAL voor LED TUBE EXTERNAL T5/T8. Productkenmerken: Flexibiliteit door instelbare uitgangsstromen via dipswitches. Kwaliteitsdimmen van 1…100 %. Driver met extra lage veiligheidsspanning (SELV). Levensduur: 100.000 uur (voor Tc = 65 °C). ENEC- gecertificeerde veiligheid. Hoge weerstand tegen schakelbelastingen. Productvoordelen: Multiwatt LED driver voor LED TUBE EXTERNAL T5 en T8. DALI 2.0 interface voor dimmen en sensorwerking. Push DIM toepassing voor eenvoudige bediening. 5 jaar garantie. Toepassingsgebieden: Geschikt voor armaturen van beschermingsklasse I. Algemene verlichting bij omgevingstemperaturen van -20…+50 °C. Lijnverlichting voor kantoren, scholen, opslagruimtes en winkels. Industriële verlichting (bijv. productievestigingen, logistieke centra, magazijnen). Winkels, supermarkten. Veiligheidsadvies: Operation in outdoor applications in suitable damp-proof luminaires possible according to data sheet and installation instruction.. Alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden gemaakt.. Let op, risico op elektrische schokken.. Koppel de netspanning los voordat u het apparaat installeert.. Open de behuizing niet..
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4223883 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075730632 |
| EAN-code | 4058075730632 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | DR EXT DALI-P -1X15-37W 220-240 |
| Omschrijving | LED DRIVER LED TUBE EXTERNAL DALI P -1X15-37W 220-240 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Breedte | 31 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 286 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Uitgangsspanning | 25 - 48 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,248 kg |
| Afmeting verpakking | 0,29 x 0,04 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,78 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Handleiding
Artikel bevat 1 st