Ledvance - LED-lamp - CLAS A40 Daylight Sensor S 4.9W 827
Productomschrijving
4099854048197 LED CLASSIC A DA YLIGHT SENSOR S 4.9W 827 FIL CL E27
Speciale lampen met daglichtsensor, klassieke bolvorm. Productkenmerken: LED alternatief voor conventionele lampen. Niet dimbaar. Goede lichtkwaliteit; kleurweergave-index Ra: ≥ 80; constante chromaticiteit. De geïntegreerde lichtsensor detecteert elke 10 minuten het daglichtniveau en schakelt automatisch aan/uit. Productvoordelen: Korte terugverdientijd dankzij laag energieverbruik en onderhoudskosten. Energiebesparende verlichtingsoplossingen dankzij automatische uitschakeling bij daglicht (> 20 lux). Veiligheid door automatische inschakeling bij duisternis (< 20 lux). Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen. Eenvoudige vervanging van klassieke lampen dankzij compact ontwerp. Onmiddellijk 100 % licht, geen opwarmtijd. Toepassingsgebieden: Overal waar constante verlichting 's nachts nodig is. Alleen buiten te gebruiken in geschikte buitenarmaturen. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4225092 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854048197 |
| EAN-code | 4099854048197 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | CLAS A40 Daylight Sensor S 4.9W 827 |
| Omschrijving | LED CLASSIC A DAYLIGHT SENSOR S 4.9W 827 Clear E27 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Peer |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E27 |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 60 mm |
| Lengte | 106 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 40 - 40 mA |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Lampvermogen | 4.9 - 4.9 W |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 95 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 150 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,046 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,06 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,85 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Artikel bevat 1 st