Ledvance - LED-lamp - HID LED HIGHBAY UNIVERSAL P 21000 L
Productomschrijving
4058075780408 HID LED HIGHBAY UNIVERSAL P 21000 LM 150W 840 E40
LED vervanging voor HID lampen voor high-bay armaturen. Productkenmerken: Beschermingsklasse: IP40. Hoge overspanningbeveiliging: tot max. 4 kV (L-N). Productvoordelen: Directe vervanging voor traditionele HID lampen dankzij C-VSA en ontsteker compatibiliteit. Werking op netspanning voor de hoogst mogelijke energie-efficiëntie. Energiebesparing tot 68% bij vervanging van traditionele HQI lampen. Effectief temperatuurbeheer voor breed bedrijfstemperatuurbereik. Lage onderhoudskosten dankzij lange levensduur. Onmiddellijk 100 % licht, geen opwarmtijd. Toepassingsgebieden: LED alternatief voor toepassingen die een hoge lichtstroom vereisen. Ideaal voor industriële- en opslagfaciliteiten. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen. Technische uitrusting: Veiligheidskoord voor lamp meegeleverd. Veiligheidsadvies: De lamp kan groter en zwaarder zijn dan de vervangen lamp. Vóór de installatie moet worden gecontroleerd of het armatuur en vooral de lampvoet in staat is het gewicht van de lamp te dragen. Er moet een veiligheidskoord worden geïnstalleerd.. Om volledige lichtefficiëntie en productlevensduur te garanderen, is het aanbevolen om glas of bedekking van het armatuur af te halen. Alleen geschikt voor temperaturen tot 50 °C in het armatuur.. Niet geschikt voor gebruik met elektronische voorschakelapparatuur.. Alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden gemaakt..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224329 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075780408 |
| EAN-code | 4058075780408 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | HID LED HIGHBAY UNIVERSAL P 21000 L |
| Omschrijving | HID LED Highbay Universal P 21000 LM 150W 840 E40 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 9402 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Overig |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E40 |
| Kleur | Zwart |
| Dimbaar | Nee |
| Diameter | 250 mm |
| Lengte | 263 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 150 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 700 - 700 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 150 - 150 W |
| Lichtstroom | 21000 - 21000 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 21000 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 140 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Stralingshoek | 100 - 100 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,26 x 0,32 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 199,49 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Montage handleiding
Handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Montage handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Montage handleiding
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st