Ledvance - LED-lamp - LED TUBE T8 HF P 1500 mm 20W 840
Productomschrijving
4099854025990 LED TUBE T8 HF P
LED buizen voor elektronische hoogfrequente voorschakelapparatuur (E-VSA), splinterbeveiligd. Productkenmerken: LED vervanging voor klassieke T8-fluorescentielampen met G13 fitting voor gebruik in E-VSA-armaturen. Compatibel met vele gangbare elektronische voorschakelapparaten (zie ook compatibiliteitslijst). Lage flikkering volgens de EU 2019/2020 (SVM = 0,4 / PstLM = 1). Lampbuis van glas met splinterbescherming. Voor bijzonder uniforme verlichting. Kwik-vrij en RoHS-compliant. IP-klasse: IP20. Levensduur: tot 75.000 uur. Productvoordelen: Geen doorbuigen, dankzij de glazen buis. Splinterbescherming dankzij speciale PET-coating. Zeer goede bestendigheid tegen schakelbelastingen. Snelle, eenvoudige en veilige vervanging zonder herbedrading. Energiebesparing tot 66% (vergeleken met T8 fluorescentielamp). Ook geschikt voor gebruik bij lage temperaturen. Toepassingsgebieden: Algemene verlichting bij omgevingstemperaturen van -20…+45 °C. Verlichting van productiegebieden. Verkeersgebieden en gangen. Supermarkten en warenhuizen. Industrie. Wettelijk advies: Bij gebruik ter vervanging van een T8 fluorescentielamp hangen de totale energie-efficiëntie en lichtverdeling af van het ontwerp van het verlichtingssysteem.. Veiligheidsadvies: Niet geschikt voor gebruik met verliesarme en conventionele voorschakelapparaten en netspanning.. Operation in outdoor applications in suitable damp-proof luminaires possible according to data sheet and installation instruction.. Het bedrijfstemperatuurbereik van de LED buis is beperkt. In geval van twijfel over de geschiktheid van de toepassing, meet dan Tc temperatuur op het product alvorens te installeren.. Alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden gemaakt.. Niet geschikt voor noodverlichting..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224814 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854025990 |
| EAN-code | 4099854025990 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | LED TUBE T8 HF P 1500 mm 20W 840 |
| Omschrijving | LED TUBE T8 HF P 1500 mm 20W 840 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 42 - 72 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G13 |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 27.8 mm |
| Lengte | 1513 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 75000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 490 - 490 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 20 - 20 W |
| Lichtstroom | 3100 - 3100 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 3100 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 155 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 20 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,313 kg |
| Afmeting verpakking | 1,52 x 0,03 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,00 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st