Ledvance - LED-lamp - LED TUBE T8 UNIVERSAL P 1200 mm 14W
Productomschrijving
4099854026492 LED TUBE T8 UNIV
LED-buizen voor elektronische voorschakelapparatuur (E-VSA), elektromagnetische voorschakelapparatuur (C-VSA) en direct op netspanning, splinterbeveiligd. Productkenmerken: LED vervanging voor klassieke T8-fluorescentielampen met G13 fitting voor gebruik in C-VSA, E-VSA-armaturen of op netspanning. Compatibel met conventionele en vele gangbare elektronische voorschakelapparaten (zie ook compatibility list) and line voltage. Lage flikkering volgens de EU 2019/2020 (SVM ≤ 0,4 / PstLM ≤ 1). Lampbuis van glas met splinterbescherming. Voor bijzonder uniforme verlichting. Kwik-vrij en RoHS-compliant. IP-klasse: IP20. Levensduur: tot 60.000 uur. Productvoordelen: Geen doorbuigen, dankzij de glazen buis. Snelle, eenvoudige en veilige vervanging zonder herbedrading. Energiebesparing tot 66% (vergeleken met T8 fluorescentielamp). Zeer goede bestendigheid tegen schakelbelastingen. Hoge lichtsterkte voor speciale verlichtingstaken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224838 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854026492 |
| EAN-code | 4099854026492 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | LED TUBE T8 UNIVERSAL P 1200 mm 14W |
| Omschrijving | LED TUBE T8 UNIVERSAL P 1200 mm 14W 830 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G13 |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 27.8 mm |
| Lengte | 1211 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 60000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 14 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 63 - 63 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 14 - 14 W |
| Lichtstroom | 1900 - 1900 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1900 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 135 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,283 kg |
| Afmeting verpakking | 1,31 x 0,03 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,20 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Montage handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Montage handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st