Ledvance - LED-lamp - LED TUBE T8 UNIVERSAL P 600 mm 7.5W
Productomschrijving
4099854026157 LED TUBE T8 UNIV
LED-buizen voor elektronische voorschakelapparatuur (E-VSA), elektromagnetische voorschakelapparatuur (C-VSA) en direct op netspanning, splinterbeveiligd. Productkenmerken: LED vervanging voor klassieke T8-fluorescentielampen met G13 fitting voor gebruik in C-VSA, E-VSA-armaturen of op netspanning. Compatibel met conventionele en vele gangbare elektronische voorschakelapparaten (zie ook compatibility list) and line voltage. Lage flikkering volgens de EU 2019/2020 (SVM ≤ 0,4 / PstLM ≤ 1). Lampbuis van glas met splinterbescherming. Voor bijzonder uniforme verlichting. Kwik-vrij en RoHS-compliant. IP-klasse: IP20. Levensduur: tot 60.000 uur. Productvoordelen: Geen doorbuigen, dankzij de glazen buis. Snelle, eenvoudige en veilige vervanging zonder herbedrading. Energiebesparing tot 66% (vergeleken met T8 fluorescentielamp). Zeer goede bestendigheid tegen schakelbelastingen. Hoge lichtsterkte voor speciale verlichtingstaken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224821 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854026157 |
| EAN-code | 4099854026157 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | LED TUBE T8 UNIVERSAL P 600 mm 7.5W |
| Omschrijving | LED TUBE T8 UNIVERSAL P 600 mm 7.5W 840 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G13 |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 27.8 mm |
| Lengte | 603 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 60000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 38 - 38 mA |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 7.5 - 7.5 W |
| Lichtstroom | 1100 - 1100 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1100 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 146 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,171 kg |
| Afmeting verpakking | 0,7 x 0,03 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,90 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Montage handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Montage handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Handleiding
Artikel bevat 1 st