Ledvance - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - HB ALU REFLECTOR 500
Ons artikelnummer
4347743
Artikelnummer fabrikant
4058075844582
Type nummer
HB ALU REFLECTOR 500
EAN-code
4058075844582
Type toebehoren/onderdelen
Reflector
Uitvoering van raster/reflector
Mat
Reflector geperforeerd
Ja
Kleur
Zilver
Lengte
500 mm
Productomschrijving
4058075844582 HIGH BAY REFLECT
Reflectoren voor HIGH BAY GEN 5 armaturen. Productkenmerken: Hoogwaardige aluminiumreflector. HB ALU REFLECTOR 415 geschikt voor HB P 75W versies (Aan-Uit en DALI). HB ALU REFLECTOR 500 geschikt voor HB P 150W en HB P 200W versies (Aan-Uit en DALI).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4347743 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075844582 |
| EAN-code | 4058075844582 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Ledvance |
| Serie | HIGH BAY REFLECTOR GEN 5 |
| Type nummer | HB ALU REFLECTOR 500 |
| Omschrijving | HIGH BAY REFLECTOR GEN 5 500 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Uitvoering van raster/reflector | Mat |
| Reflector geperforeerd | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 500 mm |
| Hoogte/diepte | 235 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Stralingshoek | 110 ° |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,506 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st