Ledvance - Plafond-/wandarmatuur - PL COMPACT 600 V 4099854734526
Productomschrijving
PANEL COMPACT 600 MULTI SELECT 30W ML 83040
Panelarmatuur met Multi Select-functie, 600 x 600 mm. Productkenmerken: Geëxtrudeerd aluminium frame, metalen behuizing. Polystyrene diffuser. Levensduur (L80/B10): tot 75.000 uur (bij 25°C). 3-polige aansluitklem, kabeldoorsnede tot 3 x 1,5 mm². Beschermingsklasse: IP50 (PANEL), IP20 (driver). Productvoordelen: Zeer veelzijdig dankzij selecteerbare lichtstroom en lichtkleur (Multi Select). Energiebesparing dankzij een hoge systeemefficiëntie: tot 140 lm / W. Hoge lichtopbrengst tot 4.200 lm (3 instelbare niveaus). Hoge kleurconsistentie met SDCM 3. Versies met verminderde verblinding (U19) voor kantoortoepassingen en CRI 90 beschikbaar. Doorvoerbedrading mogelijk. Decentrale noodverlichting mogelijk met apart verkrijgbare LEDVANCE Emergency Conversion Box. Toepassingsgebieden: Geschikt voor inbouwplafondsystemen met rastergrootte van 600 x 600 mm. Directe vervanging voor inbouwarmaturen met fluorescentielampen. Kantoren, vergaderruimtes. Receptie, foyers, gangen, liften. Technische uitrusting: Accessoires voor meerdere montage opties beschikbaar. Beveiligingskoord voor armatuur inbegrepen. Beveiligingsbeugels voorgeïnstalleerd. Extern voorschakelapparaat inbegrepen. Geschikt voor gebruik met losse Emergency Conversion Box. Vervangende driver apart verkrijgbaar. Veiligheidsadvies: Alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden gemaakt.. De externe flexibele kabel van dit armatuur kan niet worden vervangen. Als het beschadigd is kan het armatuur niet meer gebruikt worden.. Let op, risico op elektrische schokken.. De armaturen zijn niet geschikt om te worden afgedekt met thermisch geïsoleerd materiaal..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3411310 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854734526 |
| EAN-code | 4099854734526 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | PL COMPACT 600 V 4099854734526 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 595 mm |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 105 - 135 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 595 mm |
| Hoogte/diepte | 34 mm |
| Inbouwlengte | 575 mm |
| Inbouwbreedte | 575 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 50 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK02 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 30 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 25 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 30 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 140 - 140 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3080 - 4200 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP50 |
| Max. aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 19 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 0.75 mm² |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,983 KG |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,6 x 0,67 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st