Ledvance - Voorschakelapparaat - FL MAX POWER SUPPLY P 600W WAL
Productomschrijving
4058075580718 FLOODLIGHT MAX P
Floodlight Max voedingen. Productkenmerken: Voeding voor de Floodlight Max armatuurkoppen. Gezamenlijke of afzonderlijke installatie met Floodlight Max armatuurkop tot 40 m afstand. M20 en M25 PC kabels voor de netvoedingskabelinvoer. LED module bedrading met behulp van de voorgeïnstalleerde snelle connector. Hoge overspanningsbescherming tot wel 10 kV (L/N-PE en L-N). Productvoordelen: Zeer robuust en duurzaam. Snel en makkelijk te bedraden dankzij de gereedschaploze opening van de behuizing. Geoptimaliseerde productlogistiek, armatuurkoppen en voedingen apart te bestellen in stand-alone verpakking. 5 jaar garantie. Toepassingsgebieden: Voor buitengebruik (IP66). Verlichting van grote oppervlakken. Sportfaciliteiten. Bouwplaatsen. Technische uitrusting: Verlengkabels en montagekit voor de stroomvoorziening bij de lichtmastmontage in voorbereiding. Veiligheidsadvies: Floodlight Max armaturen mogen alleen aangesloten worden met de officiële Floodlight Max voedingen, zoals beschreven in de gebruikershandleiding.. Als er slechts één bevestigingspunt gebruikt is voor armaturen die hoger geïnstalleerd zijn >3 m , is er een tweede bevestigingspunt van het armatuur en beugel (bijv. een binddraad) nodig voor veiligheidsredenen.. Alle elektrische aansluitingen moeten door een installateur worden gemaakt.. Let op, risico op elektrische schokken.. Product in beschermingsklasse I. Alle elektrisch geleidende, metalen behuizingsdelen die tijdens bedrijf of tijdens onderhoud bij een storing spanning kunnen opnemen, moeten continu met de beschermende aardleiding zijn verbonden.. Kijk niet in de werkende lichtbron: het armatuur moet zo worden geplaatst dat langdurig staren in het armatuur op een afstand van minder dan 4 m niet te verwachten is..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4223330 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075580718 |
| EAN-code | 4058075580718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voorschakelapparaat |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | FL MAX POWER SUPPLY P 600W WAL |
| Omschrijving | FLOODLIGHT MAX POWER SUPPLY 600W WAL |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Voor lamptype HI | Nee |
| Voor lamptype HM | Nee |
| Breedte | 447 mm |
| Voor lamptype HS | Nee |
| Voor lamptype LS | Nee |
| Voor lamptype T7 | Nee |
| Voor lamptype T16 | Nee |
| Voor lamptype T16-R | Nee |
| Voor lamptype T26 | Nee |
| Voor lamptype T38 | Nee |
| Voor lamptype T-R | Nee |
| Voor lamptype T-U | Nee |
| Voor lamptype TC-D | Nee |
| Voor lamptype TC-DD | Nee |
| Voor lamptype TC-DEL | Nee |
| Voor lamptype TC-F | Nee |
| Voor lamptype TC-L | Nee |
| Voor lamptype TC-QEL | Nee |
| Voor lamptype TC-S | Nee |
| Voor lamptype TC-SEL | Nee |
| Voor lamptype TC-T | Nee |
| Voor lamptype TC-TEL | Nee |
| Nom. spanning | 200 - 277 V |
| Lengte | 188 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Geschikt voor aantal lampen | 1 - 1 |
| Geschikt voor lampvermogen | 600 - 600 W |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Met trekontlasting | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,347 kg |
| Afmeting verpakking | 0,5 x 0,25 x 0,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.019,70 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Artikel bevat 1 st