Legrand - 1-fase stuurtransformator - 044233
Ons artikelnummer
1002670
Artikelnummer fabrikant
044233
Type nummer
044233
EAN-code
3245060442330
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Ja
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
215 - 215 V
Primaire spanning 2
230 - 230 V
Productomschrijving
044233 0-230-400/24-48V 100VA
Veiligheids- en scheidingstransformator primair 230-400V secundair 24-48V, vermogen volgens IEC en CSA en UL 100VA, voorzien van elektrostatisch scherm. Monteerbaar op DIN-rail 7,5mm zonder montageplaat of 15mm met montageplaat.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002670 |
| Artikelnummer fabrikant | 044233 |
| EAN-code | 3245060442330 |
| Artikelklasse (ETIM) | 1-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 044233 |
| Omschrijving | Veiligheids- en scheidingstransformator 230-400V/24-48V 100VA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 215 - 215 V |
| Primaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Breedte | 94 mm |
| Primaire spanning 3 | 245 - 245 V |
| Primaire spanning 4 | 385 - 385 V |
| Primaire spanning 5 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 6 | 415 - 415 V |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Secundaire spanning 2 | 48 - 48 V |
| (Meet)schijnvermogen | 100 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 8.87 % |
| Hoogte | 94 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Ringkern | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,156 kg |
| Afmeting verpakking | 0,173 x 0,105 x 0,197 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 136,02 per 1 st |
Artikel bevat 1 st