Legrand - 3-fase stuurtransformator - 042207
Ons artikelnummer
2305700
Artikelnummer fabrikant
042207
Type nummer
042207
EAN-code
3245060422073
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Nee
Uitgevoerd als spaartransformator
Ja
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
530 mm
Productomschrijving
042207 AUTOTRANSFO DRIEFASIG BESCH. 400/230 V OMKEERBAAR - 40 KVA
Autotransformator driefase 400V primair 230V secondair omkeerbaar - 40 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2305700 |
| Artikelnummer fabrikant | 042207 |
| EAN-code | 3245060422073 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 042207 |
| Omschrijving | Autotransfo driefasig besch. 400/230 V omkeerbaar - 40 kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 530 mm |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Type schakeling | YY |
| Meetvermogen | 40000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 1.6 % |
| Hoogte | 460 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 105 kg |
| Afmeting verpakking | 0,56 x 0,64 x 0,65 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.792,66 per 1 st |
Artikel bevat 1 st